%20 İndirim Son Gün 15 Mayıs !

Seçilen Paketlerde İlk Yıl Web Yayın, SSL Ücretsiz
+ Tüm Kredi Kartlarına 6 Ay Vade Farksız Taksit

0Hafta0Gün0Saat0Dakika0Saniye

Paketlerimiz

Başarı Hikayelerimiz

Çanta malzemeleri toptan ve perakende satışı yapan Başaranlar Çanta; Ozasales E-Ticaret Sistemi ile adını tüm Türkiye’ye duyurdu. Haftalık yaklaşık 10 Bin Tekil ziyaretçiyi ağırlayan site 30 dan fazla anahtar kelime ile Google’da ilk sayfalarda yer alıyor. E-Ticaret danışmanlığını, tasarım ve SEO çalışmalarını yürüttüğümüz Çantayap yaklaşık 10 ay içinde tüm Türkiye’nin alanında ismini bildiği bir marka haline geldi.

Antep ve Hatay bölgesine özel 150’den fazla yerel tadı müşterilerine sunan Yöresel Ürünler pazarı, sosyal medyadaki bilinirliğini Ozasales E-Ticaret sistemi ile taçlandırarak müşterilerine hızlı, kolay ve pratik bir e-ticaret deneyimi sunuyor. Müşterimize özel mobil uyumlu konsept tasarım hazırlayarak, ürün veri girişlerine yardımcı olduk, Sanal Pos Entegrasyonundan, Arama motoruna kayıt işlemlerine kadar tüm süreçlerinde yanında olduk.

Sektördeki 60 yılı aşkın uzmanlığı ve tecrübesiyle üretimin her aşamasında yüksek kaliteyi odağında tutan Çınarım, çevreye ve insana karşı saygı ve güven anlayışıyla gerçekleştirdiği teknoloji yatırımları, profesyonellerin ve tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun ürün çeşitliliği ile bugün Türkiye’nin yenilikçi ve lider butik değirmeni konumundadır.

Hemen Teklif Al !
Bize Ulaşın

Bu güne kadar 55 farklı sektörde 4000’den fazla web proje uygulaması ile konumuzda deneyim sahibiyiz.

  • Mimar Sinan Mahallesi Ali Çetinkaya Bulvarı No:50 D:7 Demet Apartmanı Alsancak – Konak / İZMİR
  • 444 35 72